Haberler

DJ TARKAN ve SAGOPA KAJMER’den TECRÜBE

DJ-TARKAN-SAGOPA-KAJMER-TECRUBE
Yayınlayan : Oktay Bala

Dünyanın en iyi 100 DJ’i arasında yer alan DJ Tarkan, rap müziğin ülkemizdeki önemli temsilcilerinden Sagopa Kajmer ile yeni projesi için bir araya geldi.

Dostlukları yıllar öncesine dayanan DJ Tarkan, sözleri Sagopa Kajmer’e, müziği kendisine ait “Tecrübe” isimli çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.

Melankolia Müzik’ten çıkan şarkıya Arkın Çelik yönetmenliğinde klip çekildi.

Şimdilik dijital mecra olarak sadece Youtube kanalında yayınlanan ve beş günde 300 binin üzerinde izlenen klip, tüm müzik kanallarında ise aynı anda gösterime girdi.

Şarkı, iTunes üzerinden tüm dünya ülkelerinde eş zamanlı olarak satışa sunuldu.

Sagopa Kajmer ile uzun zaman önce bu çalışmanın adımlarını attıklarını ancak iki tarafın yoğunluğundan dolayı projeyi bir sene sonra bitirebildiklerini belirten DJ Tarkan şunları söyledi: “Çok istediğimiz bu çalışmayı bir yıl önce duyurup sevenlerimizi çok meraklandırdık. Geç oldu ama güzel oldu. Bir araya gelmişken söz veriyoruz ki ikinci Single için bu kadar bekletmeyeceğiz.”

Elektronik müzik dünyasının en önemli oylaması olarak kabul edilen “DJ MAG” dergisinin yaptığı ankette dünyanın en iyi 78. DJ’i seçilen ve bugüne kadar Top 100’e giren ilk Türk DJ ve prodüktör olan DJ Tarkan, yurtdışı turuna ara verip 25 Mart Cuma gecesi Sortie’de sahne alacak ve Mayıs ayı boyunca da Sagopa Kajmer’in konserlerinde sanatçıya eşlik edecek.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..