Single Yeni Klip

Dilek Ay, “Kurşun Masum” ile listelerde yükseliyor…

dilek-ay-kursun-masum-albumleri
Yayınlayan : Oktay Bala

Dilek Ay, Seyhan Müzik ve İdea Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda dönmeye başlayan “Kurşun Masum” adlı single çalışmasıyla listelere girdi.

dilek-ay-kursun-masum-klip2

Söz ve Müziği Adnan Fırat‘a ait olan “Kurşun Masum” için yönetmen koltuğuna Mustafa Özen oturdu. 25 Mart’ta vizyona girecek, “Azazil Büyü 2” nin yönetmenliğini de yapan Özen, “Kurşun Masun” için çektiği klipte 2 dansçı ve mini orkestra sahneleri kullanıldı. Eylül Film stüdyosunda çekilen klipte, Akay Üstünel ve Gizem Yıldırım’ın dans performansı beğeni toplarken, orkestra elemanları rollerinde ise oyuncu Rıfat Çetintaş ve Berk Duran yer aldı.

10 milyondan fazla izlenilen Burcu Güneş’in “Yakın Mesafe” adlı şarkısının da düzenlemesini yapan Okan Akı’nın düzenlemesini yaptığı “Kurşun Masum” şimdiden çok ilgi gördü. Listelerde yükselişe geçen single için çekilen klip ise izleyenlerin beğenisini kazanıyor.

Dev organizasyonlarda sahne alıyor… 

Altı dilde repertuara sahip olduğunu belirten Dilek Ay, 2005 yılından bugüne, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Ziynet Sali, Fanda Arar gibi dev sanatçılarla birlikte çalışan Dilek Ay uzun yıllardır kendi orkestrasıyla birlikte şirket geceleri, bayi toplantıları ve otel organizasyonlarında da sahne alıyor. Öyle ki, 29 Aralık 2015’te Wow İstanbul Covention Center’da Acıbadem hastaneleri yeni yıl gecesinde “1200” kişilik özel bir gecede sahne almıştı.

Sanatçının sosyal medya sayfaları : 

İnstagram: @Dilek__Ay

 

Dilek Ay’ın yeni klibi “Kurşun Masum”u siz de izleyin.

Dilek Ay’ın İntizar ile performansı :

Dilek Ay’ın Ziynet ile performansı :

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..