Yeni Albüm

Diken, 7 yıl sonra 4’ncü albümünü yaptı…

diken-yenilmeyenler
Yayınlayan : Oktay Bala

1992 yılında Taylan Ayık öncülüğünde İstanbul’da kurulan Heavy Metal grubu Diken 7 yıl aradan sonra çıkardıkları “Yenilmeyenler” adlı 4. albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Müzik listelerinde 6. sırada yer alan ve özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören bu yeni albüm için grup üyeleri oldukça iddialı…

diken-yenilmeyenler-albumuElenor  müzik şirketi imzasıyla piyasaya çıkan “Yenilmeyenler”  albümü müzik marketlerdeki yerini alırken, dijital ortamda da tıklanma rekoru kırıyor.

Albümün piyasaya sunulmasından birkaç hafta önce de bir single yayınlamayı planlayan Diken, bunun için Hasta Ruh adlı şarkılarını tercih etti.

Grup üyeleri “Klip ile birlikte yayımlanması planlanan Hasta Ruh’un hem yeni albümü, hem de Diken’in müzikal olarak geldiği noktayı temsil etmesi açısından önemi büyük” şeklinde konuşuyor.

Diken, kadrolarındaki davulcu açığını da kapatarak Haziran sonunda İstanbul’da bir albüm lansmanı ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu lansmana ‘Müzik Sepeti’ de katılım gösterecek.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..