Haberler

Demat Aktaş’tan yeni klip müjdesi…

Demet Aktaş – Yol Ver
Yayınlayan : Oktay Bala

demetaktas4

Yol Ver isimli albümünün çıkış parçası olan Sezen Aksu cover’ı “Onu Alma Beni Al” ile çok kısa süre içinde milyon izlenmeyi aşmanın sevincini yaşasan Demet Aktaş, yeni klibini albümle aynı ismi taşıyan Ersay Üner imzalı Yol Ver’e çekeceğini duyurdu.

Twitter adresi üzerinden hayranları ile birlikte yapmış olduğu anket sonucuna göre en çok klip isteği bu şarkıya geldi.
“Onu Alma Beni Al’a ile ilgili olarak çok güzel tepkiler alıyorum. İyisiyle kötüsüyle gelen bütün tepkileri tek tek okuyarak kendime ders çıkartıyorum. Genelde insanlar kötü yapılan yorumlardan rahatsızlık duyar bense aksine bu şekilde eksiklerimi tespit edip daha iyisini yapmaya o kişileri de kazanmaya çalışıyorum.”

Albüm ve dijital platformlardaki satışlardan çok memnun olduğunu dile getiren Demet Aktaş “Çok iyi bir ekiple çalışıyorum. Arkamda Seyhan Müzik gibi bir firmanın desteği var. İleride yapacağımız projelere bile şimdiden başladık çok planlı ve programlı ilerliyoruz her adımda birbirimizle fikir paylaşımı yapıyoruz. İyi bir takım ile başaramayacağınız hiçbir şey yoktur.” Demet Aktaş önümüzdeki günlerde yeni klibi ile tekrardan ekranlarda yer alacak.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..