Etkinlikler

Cem Adrian Jolly Joker İstanbul’da…

Cem Adrian – Müzik Sepeti
Yayınlayan : Oktay Bala

Profesyonel müzik hayatının 10. yılını, unutulmayacak bir konserle kutlayan Cem Adrian; Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor!

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, 24 Ekim Cumartesi akşamı saat 22:00’de Jolly Joker İstanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor.

JOLLY JOKER İSTANBUL - müzik sepetiJOLLY JOKER hakkında…
Jolly Joker İstanbul, Beyoğlu Balo Sokak, 22 numara da, toplam 1000 m² kapalı alana yayılan 800 kişilik kapasitesiyle Beyoğlu´nun; altyapı, teknik, akustik, hacim ve servis anlamında en donanımlı performans merkezidir.

Yeni kadrosu ve anlayışıyla Jolly Joker İstanbul, 2008 Eylül ayı itibari ile bar konseptiyle performans mekanı konseptini birleştirmiştir. Türkiye´nin en önde gelen sanatçılarının sahne almasının yanı sıra, yeni albümü yayınlamış sanatçı ya da cover projeleri yapan müzik gruplarına da sahnesinde yer vermiştir.

Jolly Joker İstanbul; Performans salonu, Sigara içilebilir üstü açılır/kapanır alan ve VIP asma kat olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Üstün ses, ışık ve “old pub design” dekoruyla Jolly Joker İstanbul, 6 yılda 1000 ´in üzerinde performans sergilemiş ve 500.000 ´e yakın misafir ağırlamıştır.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..