Yeni Albüm

Çağlayan Topaloğlu “Fazla” albümü…

caglayan-topaloglu-ask-ask-ask-albumu
Yayınlayan : Oktay Bala

caglayan-topaloglu-fazla-albumu2 yıl önce “Aşk Aşk Aşk” albümüyle YouTube’da 20 milyondan fazla izlenilen Çağlayan Topaloğlu “Fazla” albümü ile 2016’da ciddi bir çıkış için hazırlanıyor… A1 Müzik Yapım etiketiyle hazırlanan albümde Çağlayan Topaloğlu’nın imaj çalışmasını Jacob Linden üstlendi.

Fotoğraflarını Hakan Öcal çektiği Çağlayan Topaloğlu “Fazla” albümü nde 6 şarkı yer alıyor. Düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Burak Yeter tarafından gerçekleşen albümünün coveri olarak Gökhan Tepe’nin “İnsanoğlu” şarkısı seçildi.

Bir albüme, iki klip…
2016’da ciddi bir çıkış yakalamak için sıkı bir hazırlık safhası yaşayan Çağlayan Topaloğlu “Fazla” albümü için 2 klip birden çekiyor. Yönetmen Kemal Başbuğ ile birlikte kliplerin çekimlerini sürdüren Topaloğlu, özel bir mekanını kapattı. Bu mekanda dansçlılarıyla birlikte iddialı bir klip çektiklerini belirten Çağlayan Topaloğlu, ikinci klip için de eski bir binanın nostaljik ortamlarını kullanmış.

Sırp model Jasmine Gajic ile farklı bir karaktere bürünen sanatçı, tutku ve adrenalin dolu bir aşkın anlatıldığı klibin çalışmalarını için 30 saat sette kalmış. Çağlayan Topaloğlu albümü hakkında, ‘Heyecan, tutku, nefret ve acı gibi sanatı besleyen duygularla kendimdeki değişimin kaşifi olduğum bir dönemi yaşıyorum olduğum bir dönemdeyim. Tam da bunun tadını çıkardığım vakit, hem şarkılarım hem de tarzımla hayranlarıma bir sürpriz yapmaya karar verdim’ şeklinde içten açıklamalar yapıyor.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..