Yeni Albüm

Burak Kut ve Yunan Diva Kaiti Garbi düet yaptı…

burak-kut-kaiti-garbi-kalbine-sor-albumu
Yayınlayan : Oktay Bala

Ahmet San’ın organizasyonuyla bir araya gelen Burak Kut ve Yunan Diva Kaiti Garbi düeti çıktı..

“Esena Mono” adlı şarkısıyla hem ülkesinde hem de dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca müzisyenin gönlünde taht kurmayı başaran Kaiti Garbi, Burak Kut’un yeni albümü “Kalbine Sor” da düet yaptı. Organizasyonlarıyla her zaman ses getirmeyi başaran Ahmet San’ın bir araya getirdiği iki dev sanatçı, Burak Kut ve Yunan Diva Kaiti Garbi; yeni albüm “Kalbine Sor” da yer alan 2 şarkıda düet yaptı. İkisi Yunanca olan düetler çıktığı andan itibaren Yunanistan’da hitler arasına yükseldi.

Türkiye’de de aynı ilgiyi göreceği tahmin edilen bu eşsiz düette Burak Kut’un başarısından etkilenen Diva Kaiti Garbi yakın bir gelecekte bir başka çalışmalar olacağını da açıkladı.

Albümün prodüktörlüğü besteci ve aranjör Thanos Georgoulas tarafından yapılan albümün kayıtları Türkiye ve Yunanistan’da gerçekleşti. Yunanistan’da organize edilen “Altın Plak Ödülleri’nde pek çok ödül alan Thanos Georgoulas da Burak Kut’un performansından ilk etkilenenler arasında yer aldı.

Yunanistan ile aynı zamanda tüm dünyada da satışa başlayan albümün tüm çalışmaları Burak Kut ve Yunan Diva Kaiti Garbi’nin müzik şirketlerinin ortaklığıyla gerçekleşti. Albümnde iki dev sanatçının seslendirdiği 2 yunanca şarkı yer alırken, ayrıca Burak Kut’un seslendirdiği 4 şarkı daha yer alıyor.

Çekimler Mykonos’ta gerçekleşti…

Burak Kut ve Kaiti Garbi’nin çıkış şarkısı olarak seçtikleri “Harikalar Diyarım”ın klibi Yunanistan’ın en popüler adalarından Mykonos’ta çekildi. 2 gün süren çekimlerde yönetmenliği Victoria Vellopoulou üstlenirken 55 kişilik bir kadro ile çalışıldı. Mykonos adasının sempatik sokak aralarında gerçekleşen çekimlerde Mykonos’un gözde otellerinden Cavo Tagoo kullanıldı.

Bu dev organizasyonu üstlenen Ahmet San, ikilinin 2016 yılında, albüm tanıtımı maksadıyla bir dizi konseri olacağının müjdesini verdi.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..