Yeni Klip

Bulut Duman kendi klibini çekti…

Bulut Duman – Yeni Klip
Yayınlayan : Oktay Bala

Türkiye’nin en yüksek bütçeli albümü İki Aşık İki Düşman’a ikinci klibi çekmek üzere yönetmen koltuğuna oturan Bulut Duman film tadında bir klip çekti.

Müzik sektörünün iyiye gitmediği düşünüldüğü bugünlerde kısılan bütçelerin aksine, daha da cesaretli davranan sanatçı söz ve müzikleri kendisine, düzenlemesi Toylan Kaya’ya ait “İşte Öyleyim” adlı şarkısına çektiği klip büyük ilgi gördü.

Youtube resmi kanalında kısa sürede albüm şarkıları 6.000.000’dan fazla izlenen sanatçı, ikinci klipte de çok idealı. İyi işler çıkartmak için iyi yatırım yapılması ve çok çalışılması gerektiğini söyleyen Bulut Duman, İşte Öyleyim, adlı şarkının video klip çekimlerinde dört ayrı görevde solist, yönetmen, sanat yönetmeni ve senarist olarak çalıştı.

Neden kısa film tadında…

Tiyatro eğitimi olan Bulut Duman, senaryo gereği kendi geçmişini gerçek hayatta gören bir şizofreni başarı ile canlandırıyor. Senkron planlardan çok, diyologlu sahneler yer alıyor.

Şarkı, kısa filmin fon müziği niteliğinde ancak şarkıdaki duygu yüksek dozda yansıtılıyor. Çekimler diyologlu ancak izleyicinin duymayacağı şekilde kısa film tadında yapılmış.

Aşk acısı çeken bir şizofrenin sonu

Sevgilisinden üç ay önce ayrılan genç adam ayrılık acısının geçmesini beklerken her şey daha da canını acıtır hale gelmiş dayanmaya gücü kalmamıştır. İşte Öyleyim, adlı kitabı okuyup bitirdiğinde uyandığı son sabah olacağını kendisi de bilmiyordur. Evin açılan panjurlarından süzen güneş ışığı onu son kez uyandırır ve hikaye başlar.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..