Yeni Albüm

Bülent Yağızer ‘Aşka Dair’ albümüyle listelerde…

bulent-yagizer-aska-dair-izle
Yayınlayan : Oktay Bala

Duygulu şarkılar, sahne ve albüm repertuarıyla öne çıkan Bülent Yağızer, Sekiz Müzik Yapım etiketiyle ‘Aşka Dair’ adlı bir albüm çıkardı.

İzmitli sanatçı Bülent Yağızer’in tüm şarkılarının sözlerini yazdı, müziğini yaptı. Ancak sanatçıya iki şarkısı için Ozan Beydağı destek verdi. Beydağı, albümün aranjörlüğünü de üstlenen isim oldu.

2 yıl süren albüm çalışmasının ardından müzik marketlerinde yerini alan ‘Aşka Dair’ şimdiden ilgi görmeye başladı.

Hayranları tarafından ‘İpek sesli’ olarak seslenilen şarkıcı, önemli müzisyenlerinin eşlik ettiği bu çalışmasında ilk klibi albümde yer alan ‘Sil Bütün Hasretleri’ adlı şarkıya çekti. Klibin yönetmenlik koltuğuna Yağızer’in çocukluk arkadaşı ve başarılı yönetmen oturdu. İlker Özkap daha önce JESSİCA NASSİF ( klibi izle ) için de çekilen klip çalışmasına da katkı sağlamıştı.

 

Bülent Yağızer’in Sil Bütün Hasretleri Offical Videosunu şimdi siz de izleyebilirsiniz. 

Bülent Yağızer’in ‘Aşka Dair’ albümünde yer alan ‘Sil Bütün Hasretleri’ klibinin yönetmeni hakkında şu bilgileri edindik. 

yonetmen-ilker-ozkapİLKER ÖZKAP KİMDİR?

1974 yılında hayata gelen ve 25 yılı aşkın bir süredir sektörde yükselen başarısıyla anılan İlker Özkap, Anadolu Üniversitesi Radyo TV Programcılığı mezunu. Jessica Nasif, İnna, Nancy Ajram, Dominic Hourrani ve ingiliz grup Gorgon City için çekilen kliplerin görüntü yönetmenliğini de başarıyla gerçekleştiren İlker Özkap, aslen ulusal kanallarda ve savaş bölgelerinde kameramanlık tecrübeleriyle de adından başarıyla söz ettiren bir isim.

Sosyal Medya Hesapları :  FacebookTwitter 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..