Etkinlikler Nereye Gitsek?

babylon’da geleneksel partiye geri sayım başladı…

oldies-but-goldies-27-ocak-biletleri
Yayınlayan : Oktay Bala

babylon, 1999 yılında progresif müziğin en iyi örneklerini İstanbul’da müzikseverlerle buluşturmayı hedef alarak açılmıştı. Pozitif tarafından 1999 yılında açılan babylon şehrin müzik ve eğlence anlayışını değiştiren, buna yön veren mekanlardan olmayı başardı.

babylon, Sun Ra Arkestra’dan Jimmy Scott ve Jane Birkin’e, Patti Smith ve Marianne Faithfull’dan Thurston Moore, Macy Gray, Charles Bradley’ye, Lykke Li’den Diplo ve Apparat’a her türden müziğin en iyi yerli ve yabancı temsilcilerini ağırladı ve ciddi gişeler yaptı.

Babylon, 2015’te yeni bir kültürel dönüşüm başlatmak ve kitlesini teknolojik altyapısı güçlü, çok amaçlı canlı performans merkezinde ağırlamak için bomontiada’ya taşındı. Katılımcılarını farklı sesler, yeni fikirler, yeni keşiflerle buluşturan Babylon’un programı her zaman olduğu gibi her türden müziğin en iyi yerli ve yabancı temsilcilerini ağırlıyor.

Geleneksel Partisi 27 Ocak’ta…

Açıldığı ilk günden itibaren, müdavimlerinin en sevdiği partilerinden biri olan ‘Oldies But Goldies’ bu yıl 27 Ocak’ta tekrarlanıyor.

Cuma gecesi, saat 22.00’de başlayacak partinin biletleri, 1. Kategori – 56.50 TL’den biletix’de satışa başladı.

Geleneksel Parti’ye biz de davetliyiz, dileriz ki bir çok takipçimizle orada da karşılaşır ve eğleniriz.

BİLET AL !

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..