Haberler

Beren Demirkaya ilk konserini verdi…

beren demirkaya – müzik sepeti
Yayınlayan : Oktay Bala

Atiye, Sıla, Gökhan Türkmen gibi son zamanlarda öne çıkan sanatçıların şarkılarını seslendiren ve Beren Demirkaya ilk Albümü “Dünya” sonrasında ilk konserini de vermiş oldu.

Buberen demirkaya - kadıköy sahnegünlerde ilkleri yaşayan Beren Demirkaya, Kadıköy Sahne’de düzenlenen konserinde 2 saat boyunca gösterdiği yüksek performansıyla izleyicilerin ilgi ve beğenisini topladı.

İlk iki klibi; Dedi ve Çok İstiyorum ile müzik kanalları, sosyal medya kanalları ve youtube üzerinde yoğun izlenme çeken genç sanatçının ilk konserinde, oyuncu arkadaşları Ecem Özkaya Üstündağ, Korhan Herduran, İsmail Oral ile birlikteydi. Ecem Özkaya Üstündağ, Zengin Kız Fakir Oğlan, Korhan Herduran, Eğlendirme Dairesi ve İsmail Oral’ı ise Güllerin Savaşı’ndaki başarılı performanslarından tanıyan hayranları konser öncesi ve sonrası sanatçılarla bir araya gelmenin sevincini yaşadı.

Kadıköy Sahne’de gerçekleşen konserinde Beren Demirka’ya ya, klavyede Kemal Seçkin, gitarda Eray Arbak, Bas gitarda Orhan Akın, davulda Bartu Özbatur ve alto saksafonda Kürşat Erbaşı eşlik etti.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..