Yeni Albüm

…Ve beklenen oldu! Onur Uğuş müzik sektörüne cemre gibi düştü!

onur-ugus-ilk-album
Yayınlayan : Oktay Bala

Rock şarkıcısı Barış Akarsu’ya olan benzerliğiyle, O SES Türkiye’de dikkatleri üzerine çeken Onur Uğuş, yarışma sonrasından bugüne, kazandığı geniş kitle ve geliştirdiği güçlü sesinin yanı sıra mükemmel yorumuyla adeta bir cemre oldu ve müzik sektörüne düştü….

O SES Türkiye üçüncülüğünü ve Hülya Avşar’ın desteğini kazanan Onur Uğuş, özel seçilmiş yapımlarıyla öne çıkan Sekiz Müzik Yapım etiketi ile ilk çalışmasını piyasaya sürdü.

Yarışma sonrasında oldukça geniş bir hayran kitlesi kazanan genç şarkıcı, Onur Uğuş’un ilk çalışması “GİZLİ SAKLI” adını aldı.

onur-ugus-sekiz-muzik-yapim-gizli-sakli

 

Kısa süre içinde, yurt içi ve yurt dışında bir çok başarılı konseri gerçekleştiren genç müzisyen, 6 aylık yoğun bir stüdyo çalışmasının ardından dijital platformlara göndermeye hazırlandığı, “GİZLİ SAKLI” için prodüktör ve aranjör Sertaç Ekiz oldu.

Onur Uğuş’un söz ve müziğini hazırlayıp düzenlediği, “GÜNAH DEĞMİŞ TENİNE” ve Dilek Neşe Açıker’in “GEÇ” adlı şarkıların yer aldığı “GİZLİ SAKLI” çalışması için Talat Oflaz yönetmenlik koltuğuna oturdu.

“GÜNAH DEĞMİŞ TENİNE” adlı şarkıya çekilen klip, tüm dijital platformlardan önce ilk kez Sekiz Müzik Yapım’ın YouTube kanalında ve Müzik Sepeti’nin “Haftanın Klibi” bölümünde yayınlanmaya başladı.

İlk İzleyenlerden ol!

Basın danışmanlığını Ceren Erdoğan’ın üslendiği Onur Uğuş’un sosyal medya adreslerini takip etmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.
www.facebook.com/onurugus
www.twitter.com/onurugus
www.instagram.com/onurugus

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..