AYDIN SARMAN Single

Aydın Sarman kendi için de müzik yaptı…

aydin_sarman_001_57342_1959632
Yayınlayan : Oktay Bala

Bir dönem popüler dizi “Seksenler”de, “Susmuş” karakteriyle kamera önüne geçen, gerçekte başarılı bir film müziği yapımcısı olan Aydın Sarman, sonunda kendi için de müzik yapmaya başladı. Sözlerini yazdığı, bestesini de kendi yaptığı “Derdim Kendimle” sevenlerinin ilgisini toplamayı başardı.

Şimdiye kadar hit olmuş bir çok şarkıya; film, dizi ve reklam müziğine imza atan Aydın Sarman, single çalışmasının hemen ardından kendi şarkılarından oluşan “Susmayan Şarkılar” adlı albümünü de yaz aylarında müzikseverlerin beğenisine sunacak. Aydın Sarman’ın biyografisi

aydin_sarman_002_57342_1961648

Şarkısının gördüğü ilgiden bir hayli mutlu olduğunu belirten Sarman, -Herkes beni “Susmuş” olarak tanıyor; ama benim asıl işim müzisyenlik. Yıllardır işin mutfağında yer aldım. Şimdi ise kendi şarkılarımı, kendi sesimle müzikseverlerle buluşturmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Bu heyecan bambaşka ve tarifi yok, dedi.

Aydın Sarman ayrıca, yıllardır beklettiği ve yine kendi şarkılarından oluşacak “Susmayan Şarkılar” adlı albümünün de yakında piyasaya çıkacağını sözlerine ekledi.

Şarkıyı şimdi tıklayarak, iTunes , Deezer ve Spotify ile de dinleyebilirsiniz. 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..