Konserler

Axe’ın şapkasından Mor ve Ötesi çıktı…

axe-geceuzun-sofar-morveotesi
Yayınlayan : Oktay Bala

Bakım ürünleriyle erkeklerin gözde markası Axe ve Sofar, #geceuzun etkinlikleri ile herkesi şaşırtacak sürprizler planladı.

İlk sürprizini Arnavutköy’de bir evin salonunda Sofar işbirliği ile gerçekleştiren Axe’ın şapkasından Mor ve Ötesi çıktı.  Davetlilerin merakla bekledikleri sırada sahneye Mor ve Ötesi gelince çığlıklar atıldı.

Sofar, dünyanın 220 şehrinde, sıradan insanların oturma odaları gibi beklenmedik mekanlarda, önceden duyurulmayan tam keşfedilmek üzere olan, tanınmayan müzisyenler ağırladığı sürpriz pop-up konserler düzenliyor.

Sofar konsepti gereği müzikseverler konser için rezervasyon yaptırıyor fakat son gece davetiyesi mail kutusuna düşene kadar hangi adrese, kimin evine gideceğini ve hangi müzisyenleri dinleyeceğini bilmiyorlar.

Bu sene 20. yılını kutlamaya hazırlanan mor ve ötesi, Axe’ın davetlisi olarak konuk olduğu Sofar Sounds İstanbul’da müzik hayatının çeşitli dönemlerinden 7 şarkıyı akustik düzenlemeleriyle seslendirdi. Performanslarını “Bisiklet” şarkısı ile bitiren mor ve ötesi, yoğun istek üzerine gül kendine albümlerinden “bir” parçasıyla bis yaptı.

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..