Konserler

ARKONA Garajistanbul Sahnesi’nde

arkona – istanbul konseri
Yayınlayan : Oktay Bala

Son yılların gözde müzik türü folk metal’in gözde isimlerinden Arkona, geçtiğimiz yıl çıkardıkları “Yav” albümünün ikinci tanıtım turnesi kapsamında 25 Ekim gecesi saat: 20.00’de İstanbul’un gözde mekanlarından garajistanbul’da sahne alacak.

Arkona - Müzik SepetiBugüne dek 7 albüm yayımlayan Arkona, özellikle bayan solistleri Masha’nın değişken vokali ve muhteşem sahne performansı ile tanınmakta… Müziklerinde klasik gitar, bas, davul üçlüsü haricinde akordeon, flüt gibi enstrümanlara da yer veren Arkona, Rusça müzik yapmakta ve Rusça’nın armink yapısını müziğine üstün bir şekilde yansıtmakta…

%100 Music kapsamında gerçekleşecek olan Arkona İstanbul konseri katılan herkesin enerjisini yükseltecek. Müzikle dolu geçen 2015 yılının en önemli konserlerinden biri olacak olan Arkona İstanbul konseri, %100 Music serisi kapsamında 25 Ekim gecesi garajİstanbul’da gerçekleşecek. Etkinliğin biletini buradan sorgulayabilirsiniz.

Arkona konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonunda gerçekleşecek.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..