Yeni Albüm

Anadolu’nun Şavkıyan Sesi’nden ilk albüm!

mustafa-acikgöz-bal-acisi-sekiz-muzik
Yayınlayan : Oktay Bala
oktay-bala-muzik-sepeti-genel-yayin-yonetmeni

oktaybala@muziksepeti.com.tr

Başta Çukurova ve bir çok bölgede festivaller ve mekanlarda sahne alarak hayran kitlesini yükseltmeyi başaran, hayran kitlesinin dilinde, “Anadolu’nun Şavkıyan Sesi” olarak da anılan Mustafa AÇIKGÖZ, 1 yıl reportuar çalışmasının ardından, “BAL ACISI” adlı ilk albümü ile listelerde yükselmeye başladı….

Sekiz Müzik Etiketiyle tüm müzik listelerinde yerini alan BAL ACISI adlı albümde zengin bir harman var. Usta Besteciler, Halk Müziği ve Popüler soundların bir araya geldiği albümde Murat Kekili de bir bestesiyle Mustafa Açıkgöz’e destek olanlar arasında yer aldı.

“BAL ACISI” adlı albümdeki tüm sözler ise DR. Ömer Kaplan / Kaplan Kozanoğlu’na ait. Kozanoğlu 2015 Eurobastet – 12 Dev Adam reklamında yer alan “Biz İstersek” adlı şiirin ve çok sayıda önemli şarkının söz yazarı olarak, müzik sektörünün önemli isimleri arasında yer alıyor.

Ünlü aranjör Bülent Bapir’in de desteğiyle taçlandırılan “BAL ACISI” albümü, ayrıca en usta isimlerin enstrümanlarıyla renklendirildi.

Baştan sona CANLI olarak kaydedilen albümün kayıtları iki şehirde tamamlandı. Albümün mix ve mastering işlemleri için deneyimli isimlerden Selim Topsakal’ın titiz performansı da eklenince “BAL ACISI” sekiz müziğin imzasıyla en özel albümler arasında anılmaya başladı.

Pek yakında, müzik şirketlerinin katkılarıyla yayına girecek Müzik Sepeti’nin kendi müzik marketinde de yeri alacak Mustafa Açıkgöz’ün ilk albümü “BAL ACISI”, şimdi tüm müzik market ve dijital platformlarda yerini alırken, listeler arasında en çok tercih edilen iTunes’da da müzikseverlerin ilgi ve beğenisine sunulmaya başlandı.

Albüm için belirlenen çıkış şarkısı “FERYAT” için kamera karşısına geçen Mustafa Açıkgöz, video klibini çok yakında Müzik Sepeti ve diğer dijital platformlarda yer alacak.

Albüm Tanıtım Videosu :

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..