Yeni Klip

Alper Fıratlı, “O Malum Meyve” için klip çekti…

alper-firatli-o-malum-meyve
Yayınlayan : Oktay Bala

Temas grubuyla tanıdığımız Alper Fıratlı, solo çalışmasının yüzde yüz el yapımı ve gölge oyunu konseptiyle dikkat çeken ilk klibi  Tutmayın Beni’nin ardından yeni klibini O MALUM MEYVE  isimli şarkısına çekti.

Deniz Topluoğlu yönetmenliğinde çekilen eğlenceli klip bir günde tamamlandı. Çekimlerde telefondan kum saatine, oyuncak ayıdan çileklere, pastadan balonlara,  kırmızının klişeleştirildiği objelere kadar her şey kullanıldı, hatta kedi Mia bile…

Telefonda sevgilisini dinlerken aşkı anlatan klipleri ti ye alışını izlediğimiz sanatçı, “Klipteki tango sahnelerinde de aşk havasını vermek istedik. Kırmızının ön plana çıktığı ve kendi kendisiyle dalga geçen bir adamın klibi oldu” dedi.

Yaptığı her şarkıya bir renk ismi veren Alper Fıratlı, söz ve müziği kendisine ait olan O Malum Meyve’ye aşkı, ihtirası, tutkuyu, yasak elmayı anlattığı için Kırmızı Şarkı diyor.  İlk klibiyle geçmişe selam gönderdiğini söyleyen Fıratlı, bu klipte de daha önce yüzü görünmediği için bulunmak istediğini belirtti.

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..