Haberler

“1453” projesini tamamladılar…

cover
Yayınlayan : Oktay Bala

Yayın danışmanlarımızdan Onur Çevik, Esteworld yurtdışı koordinatörlerinden Müşerref Kutlu ile evlendi.

damat_dans1

Mutlu çiftin düğününde müzik direktörümüz Gökhan Kan şarkılarıyla herkesi büyüledi. Klasik düğünlerin ötesine geçen gecen gece de Faruk K. da sahne aldı. Nikah ve düğünün peş peşe düzenlendiği gecenin açılışını Zeybek oynayarak yapan çiftler, günler öncesinden hazırlandıkları bu gösteriyle tüm davetlileri düğün gece sinin atmosferine ısındırmayı başardı.

muserref-zeybek

Nikaha Adele’de davetliydi…
Nikah öncesinde sır gibi sakladıkları ilk dans şarkılarıyla da sürpriz yapan Çevik çifti, son günlerde en çok satan albümle öne çıkan ADELE’in ‘Hello’ şarkısıyla büyük alkış topladı.

kanbern

Asaf, Nükhet Duru olurken, Faruk K. yeniden “Azar Azar” dedi…

“Asaf”sız gece olmazdı…
Gelinimiz Müşerref Çevik’in yakın dostu haber müdürümüz Sabiha Darıcık gece de Sahne ve Görüntü Organizasyonunu başarıyla tamamlarken,  ‘Azar Azar’ şarkısıyla hit olan Faruk K. kendi orkestrası ve  dans ekibiyle sahne aldı. ‘Yolculuk’ albümü ve çıkış şarkısı ‘Yavrum’ ile tanınan, Müzik  direktörlerimizden Gökhan Kan, Türk Sanat Müziği’nden en çok sevilen şarkıları seslendirdi. Eğlence hayatının marjinal gecelerinin olmazsazsa olmazı “Asaf “,  Nükhet Duru olarak bezendiği kılığıyla sanatçının şarkılarını seslendirdiği muhteşem şovuyla gecenin en çok alkış toplayanı oldu. Katıldığı gecelerde Zerrin Özer ve Dilberay kılığıyla da sergilediği performanslarla ilgi odağı olan ‘Asaf’ gece de kız tarafı oldu.

Geceyi düğün havasından parti havasına geçiren enerjileriyle sıra dışı bir gelin ve damat olan Çevik çifti dans etmekten masaları gezmeyi ihmal etse de, Almanya’dan ve İngiltere’den gelen konuklarını en güzel şekilde ağırladı.

Geniş bir arkadaş kitlesine sahip olan Çevik çifti, yakın dostları tarafından uzun zamandır takip edilen ve tüm gayretleriyle destekledikleri “1453” projesini bu gecede tamamlamış oldu.

gokhankan gokhankansahnede damat_dans1 cover topluluk03 topluluk04 dostlar gokhankan-muserrefcevik muserref-zeybek topluluk01 topluluk02

 

 

Yorum Bırak

error: Ooppss ! Hiç hoş değilll..